Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, салон: (0552) 415-415
Сьогодні у продажу

Відкрито попередній прийом замовлень на популярний кросовер RAV4 Hybrid

20 Вересня Y р.
Відкрито попередній прийом замовлень на популярний кросовер RAV4 Hybrid

 В офіційному дилерському центрі Toyota Херсон "Авто-Плаза" вже відкрито попередній прийом замовлень на популярний кросовер RAV4 Hybrid − інновацію гібридних технологій від Toyota.

 

Toyota RAV4 — це законодавець сегмента компактних кросоверів, що вже підкорив серця понад 6 млн автовласників у 170 країнах світу, не є винятком і автовласники в Україні. 

Відтепер популярний кросовер представлений на нашому ринку також і в гібридній версії з високоефективним 2,5 л бензиновим силовим агрегатом та потужними електродвигунами. 

Автомобіль RAV4 – це сучасний ефектний дизайн екстер’єру зі спортивним характером, висока якість оздоблення інтер’єру та сучасне технологічне оснащення. 

Автомобіль RAV4 Hybrid – це ще й на додачу надзвичайні емоції від керування, підвищена економічність та екологічність. 

Toyota RAV4 Hybrid – перший в Україні повнопривідний гібрид Toyota, який оснащено двома електродвигунами - по мотору на кожну вісь – з сумарною потужністю гібридної силової установки 197 кінськх сил. 

RAV4 Hybrid буде представлено в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні 24 вересня 2016 року. Вже зараз для замовлення доступні версії автомобіля як з повним приводом, так і з переднім приводом. 

Стежте за інформацією про RAV4 Hybrid на нашому сайті! 

Заряджайтеся новими емоціями з Toyota RAV4 Hybrid!

Заявка TRADE-IN
Введіть своє им'я
Введіть свій номер
Введіть свій e-mail
Введіть свою пропозицію