Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, салон: (0552) 415-415
Сьогодні у продажу

Відкрито попередній прийом замовлень на новий автомобіль Toyota Corolla

1 Серпня Y р.
Відкрито попередній прийом замовлень на новий автомобіль Toyota Corolla

В Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза" вже відкрито попередній прийом замовлень на нову Toyota Corolla - один із найпопулярніших автомобілів у лінійці Toyota. Новий автомобіль Corolla отримав більш престижний зовнішній дизайн. 

Новий седан Toyota Corolla представлено у прогресивнішому дизайні. Було проведено рестайлінг автомобіля, щоб ще більше підкреслити елегантний екстер'єр, який включає тонку верхню радіаторну решітку, нові світлодіодні фари*, змінений передній бампер із великою нижньою решіткою, а також хромовану накладку, що з'єднує блоки задніх світлодіодних фар** та додатково підкреслює ширину авто. 

В нової моделі з'являться три нові кольори: елегантний та глибокий сірий металік, яскравий та динамічний червоний, а також благородний коричневий металік. 

Нововведення торкнулися і функціональних властивостей автомобіля: вперше в Corolla - підігрів керма**; кольоровий мультиінформаційний TFT- дисплей 4.2"** на панелі приладів; збільшений до 7" кольоровий багатофункціональний сенсорний дисплей мультимедійної системи Toyota Touch 2 із 6 динаміками та сенсорними клавішами**, що відтепер за дизайном нагадує планшет. 

Аспекти безпеки також зазнали вдосконалень, що проявилися у вигляді системи стабілізації автомобіля - VSC**, протибуксувальної системи - TRC**, бічних захисних шторок для передніх та задніх пасажирів*.

Новий автомобіль Toyota Corolla буде представлено в Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза" у серпні 2016 року. 

Стежте за інформацією про нову Corolla на нашому сайті!

 

*Для комплектації Style.

**Для комплектацій Active та Style.

Заявка TRADE-IN
Введіть своє им'я
Введіть свій номер
Введіть свій e-mail
Введіть свою пропозицію