Тойота Центр Херсон «Авто-Плаза»
м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А, салон: (0552) 415-415
Сьогодні у продажу

Купуй Toyota Corolla вигідно!

29 Червня
Купуй Toyota Corolla вигідно!

Детальніше дізнатися про умови акції, телефонуйте за номером або пишіть на Viber:

+38 (068) 27-29-727

 Придбай Toyota Corolla Вигідно! Спеціальні пропозиції по аксесуарам для автомобілів Corolla! 6 пакетів аксесуарів на вибір в подарунок. АКЦІЯ діє з 15.06.2018 по 15.08.2018.

Купуйте Тойота Corolla у офіційного дилера  "Авто-Плаза", м. Херсон з вигодою до 48 676 грн. Саме зараз при купівлі моделі Corolla ви маєте змогу отримати один з шести пакетів аксесуарів у ПОДАРУНОК.* Додайте індивідуальності обраній вами комплектації.

Пакети доступні для комплектацій City та Live:

Пакет №1  Драйв – комплект легкосплавних дисків, комплект підкрилок, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

Пакет №2  Практичний – алюмінієві накладки порогів, задні парктроніки, комплект підкрилок, імобілайзер, плівки під ручки, органайзер багажника.

Пакет №3 Безпека –  імобілайзер, сигналізація, задні парктроніки, плівки під ручки, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

Пакети доступні для комплектацій Active та Style:

Пакет №4  Універсальний – комплект легкосплавних дисків, імобілайзер, комплект підкрилок.

Пакет №5 Наві 1 – навігація, імобілайзер, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

Пакет №6 Наві 2 –  навігація, алюмінієві накладки порогів, плівки під ручки, задні парктроніки, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

Автомобіль Toyota Corolla з динамічним екстер'єром і яскравими преміальними акцентами, майстерним інтер'єром з високою якістю обробки, вражаючим рівнем оснащення, орієнтований на людей, які налаштовані на сучасний і стильний автомобіль, наділений перевагами, раніше доступними лише для автомобілів більш високого класу.

За додатковою інформацією про Toyota Corolla, актуальні ціни та пакети доступних аксесуарів звертайтеся, будь ласка, до менеджерів Тойота Центр Херсон «Авто - Плаза» за тел.: (0552) 415 415 або завітайте в офіційний дилерський центр за адресою:м. Херсон, Новомиколаївське шосе, 7А.

*Під ПОДАРУНКОМ мається на увазі купівля за 1 грн. Ви можете отримати лише один пакет аксесуарів і лише той, що відповідає обраній Вами комплектації автомобіля.

* Пропозиція дійсна з 15 червня по 15 серпня 2018 року. Пакет аксесуарів є фіксованим та залежить від вибору комплектації автомобіля.

Детальніше дізнатися про умови акції, телефонуйте за номером або пишіть на Viber:

+38 (068) 27-29-727

Заявка TRADE-IN
Введіть своє им'я
Введіть свій номер
Введіть свій e-mail
Введіть свою пропозицію